تبلیغات
محیط زیست - نارضایتی سازمان آتش نشانی از تجمع آتش نشانان!

نارضایتی سازمان آتش نشانی از تجمع آتش نشانان!
سخنگو سازمان آتش نشانی گفت: سازمان آتش نشانی در جریان این تجمع مقابل ساختمان شهرداری تهران نبوده است و این خبر را ابتدا از طریق رسانه ها و خبرگزاری ها شنیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار، صبح یکشنبه (دیروز)، جمعی از نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران در اعتراض به قانون مشاغل سخت و زیان آور و همچنین برخی مشکلات صنفی و رفاهی خود در مقابل ساختمان شهرداری تهران تجمع کردند.

شرکت کنندگان در این تجمع که تعداد آنها به حدود 200نفر می رسید، خواستار پیگیری و اقدامات قاطع مسئولان شهرداری و شورای شهر تهران نسبت به رفع مشکلات صنفی و رفاهی خود بودند.

این معترضان با وجودی که لباسهای فرم خدمت به تن داشتند، ترجیح دادند با بستن سر و صورت خود، کار شناسایی چهره شان را برای مسئولان شهرداری مشکلتر کنند تا احتمالا پس از این تجمع برایشان مشکلی پیش نیاید.
بر اساس این گزارش، پس از حضور و سخنرانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران در جمع آتش نشانان معترض، این تجمع با متفرق شدن افراد خاتمه یافت.
 
برگزاری تجمع اعتراضی نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از چند روز قبل از طریق گروهها و شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی شده بود.
 
در فراخوان این تجمع اعلام شده بود که در اعتراض به نادیده گرفته شدن قانون مشاغل سخت و زیان آور و برخی مشکلات صنفی و رفاهی آتش نشانان به همراه خانواده های خود مقابل ساختمان شهرداری تهران در خیابان بهشت تجمع خواهیم کرد.
 
 این در حالیست که سال گذشته و پس از آنکه بحران آتش سوزی در خیابان جمهوری و مرگ ۲ کارگر زن در صحن علنی شورای شهر باعث انتقادات زیادی به این سازمان شد، محمدباقر قالیباف شهردار تهران، سعید شریف زاده به جای رضا خوشزاد به سازمان آتش نشانی فرستاد.
 
 شهردار تهران در حکم این مدیر جدید به او تکلیف کرده بود مسایلی مانند ارتقاء و بهبود سیستم ایمنی و خدمات آتش نشانی، کاهش زمان رسیدن به محل آتش سوزی،‌ تهیه برنامه جامع ایمنی و پیشگیری از وقوع آتش سوزی، نظارت بر استانداردهای ایمنی درساختمان و توسعه و ترویج روشهای اتکایی و جبرانی در حوادث آتش سوزی بایدمدنظر قرار گیرد.
 
 به همین منظور، خبرنگاراجتماعی پایگاه اطلاع رسانی "خبرنگار" پیگر این موضوع از سخنگوی سازمان آتش نشانی شد.

 در همین راستا سید جلال ملکی می گوید: سازمان آتش نشانی در جریان این تجمع مقابل ساختمان شهرداری تهران نبوده است و این خبر را ابتدا از طریق رسانه ها و خبرگزاری ها شنیده است که در لحظات اول به کذب بودن آن نیز فکر کردیم.

 سخنگو سازمان آتش نشانی در خصوص رفع خواسته و مشکلات آتش نشانان نیز گفت: اگر تجمع کنندگان اصول وضوابط را رعایت کرده بودند و ابتدا موضوع را در سازمان خود مطرح می کردند، قطعا ما نسبت به این موضوع  پاسخگو و همچنین پیگیر رفع مشکلات و مسائل مربوط به تجمع آن ها بودیم.

پ . ن :
 نظرات بینندگان      
سعید     1394/09/23 - 18:30    
دروغگوها پس جریان آن تعهدنامه ها، آن جلسه ها و... چه بود؟! چگونه انکار میکنید؟؟!!
آرش     1394/09/24 - 10:12    
   
 به جون مادرم دروغ میگه اینا از همه چی خبر داشتن گفتن اگه برید میکنن تو گونی میبرنتون از همه تعهد گرفتن کسی نره تهدید به جا به جایی و اخراج کردن خدا تو شاهد باش که ما جونمون تو دستمونه واسه کمک به مردم اینا حق و حقوق ما رو که از مالیات و بیت المال هست رو نمیدن و ما رو دروغ گو صدا میزنن. خدا تو شاهد باش به خدا یه حساب دار از بیرون بیاد تو سازمان 10 تا بابک زنجانی در میاره از توش بعد اینا پشت پرچم امام حسین قایم شدن آی امام حسین ازتون نگذره که حق الناس کردین
علی     1394/09/24 - 14:06    

به خدا دروغ میگن همشون خبر داشتن 2 ماه پیش جلوی درب اداره مرکزی خودمون به بچه ها قول دادن فقط من یه چیزی بگم اینها سر شهردار هم کلاه گذاشتن تمام ماشینهایی که روز 7 مهر افتتاح کردند همشون دوباره برگشته تو کارخانه ها تجهیز بشه یعنی اگر اون روز شهردار می گفت یه سطل زباله آتش گرفته خاموش کنید نمیتونستن چون ماشینها پمپ نداشت.
ققنوس     1394/09/24 - 21:16    
حیف کلمه همکار که روته هیچوقت نمیبخشمت. به این پست های سازمانی دل نبند دادا. . .
رضا     1394/09/25 - 13:41    
 آقا زهرشون ریختن دیروز یک سری از بچه ها را که جلوی شهرداری جمع شده بودند حکماشون را زدند و در اختیار گذاشتنشون خیلی نامردن اون آقای جلال ملکی معلوم نیست بهش قول چی دادن که اینجوری حرف می زنه آقای ملکی 2 ماه پیش ترکیه خوش گذشت؟! نگذار بگم واقعا حیف کلمه همکار که روی شما گذاشتن!
ناشناس     1394/09/25 - 15:33    

..........شما که آقای ملکی دروغ گو نیستی!!!!!!!!!..............
ناشناس     1394/09/27 - 23:44    
 دروغ گو می شود از سامانه اتوماسیون نامه اداری تهد نامه را پیگیری کرد که دروغ می گوید